AKVA-M

Urbšana un urbumu ierīkošana Latvijā

license

Vēsture un pieredze

SIA „AKVA-M” ir dibināta 2006 gadā un piedāvā Latvijas tirgū ūdensapgādes urbumu ierīkošanu gan privātmājām, gan arī lielākiem objektiem – centralizētām ūdens ieguves vietām (pilsētām, ciematiem, dažāda profila uzņēmumiem).

Komanda

Mūsu kompānijā strādā tikai kvalificēti urbšanas speciālisti un meistari ar ilggadīgu pieredzi šādos darbos. Darbinieku pieredze un zināšanas ir kvalitatīva pakalpojuma sniegšanas pamats!

Tehniskās iespējas

SIA „AKVA-M” urbšanas darbus veic ar urbšanas agregātu URB 2.5A. Agregāta tehniskās iespējas atļauj veikt urbumu izbūvi līdz 200 m dziļumam, bet praksē nepieciešamības gadījumā ir ierīkoti urbumi līdz 245 metriem.

Darbu kvalitāte un garantijas

Par izpildīto darba kvalitāti liecina tas, ka no kompānijas darbības sākuma līdz šim neesam saņēmuši nevienu pretenziju par veiktajiem darbiem un visi objekti ir labā darba kārtībā. Saskaņā ar spēkā esošajiem mūsu valsts normatīvajiem dokumentiem, katram ūdensapgādes urbumam SIA „AKVA-M” dod divu gadu garantiju. Tomēr mēs esam pretimnākoši un gatavi Jums palīdzēt jebkurā laikā!

Mūsu vadītāji un speciālisti

Jūs neatradīsiet citu urbšanas uzņēmumu ar tikpat kvalificētu komandu. Visi AKVA-M speciālisti - savi, mēs neņem darbā cilvēkus no ārpuses. Katram speciālistam ir specializēta izglītība un pieredze šajā jomā.

Ja nepieciešams, jūs varat atrisināt savas problēmas augstākajā līmenī - ar uzņēmuma vadītāju.